Asteratiet

afbreking: As·te·ra·tiet [ ? ]
lidwoord: de
meervoud: As·te·ra·tie·ten
herkomst: Hebreeuws-Nederlands (gangbare versie) [ ? ]
letterlijk: afleiding van 'Asjtarot/Astarot';

  inwoner van Astarot (1 Kron. 11:44) [ ? ]

verwant: Hebreeuws (transcriptieversie): Asjteratiet [ ? ]

© SHJ Stichting Hebreeuwse en Jiddisje woorden in het Nederlands, 2010-